6,5 т Австрійської гуманітарної допомоги прибули до Львова: інвалідні візки, рентген апарати, речі домашнього вжитку та медичне обладнання все це волонтери найближчим часом роздадуть сім’ям учасників АТО .

Вже 9-та вантажівка закордонної гуманітарної допомоги прибула до Львова. Місцевий центр допомоги сім’ям учасників АТО розмитнює, зберігає та поширює вантаж далі всією Україною. Цей вантаж збирається по всіх містах Австрії і не тільки.

Центр налічує понад 800 сімей учасників АТО, 51-а з них тепер сім’я вдови. Саме вони зможуть першими отримати очікувану допомогу. Найбільше з-поміж речей є інвалідних візків та медичного обладнання. За яким вже звернулись з Київського опікового центру, де колишні бійці проходять реабілітацію.

Сім’ям бійців надається допомога медичним обладнанням, ужитковими речима, одягом, постіллю.

Найбільшим помічником в роботі центру є близько 20-ти волонтерів. Саме вони, незважаючи на свій вік та стать, кожного дня невтомно воюють в тилу. До волонтерської роботи доєдналися студенти групи Л-31 нашого інституту Андруневчин Семен, Калита Роман, Папіж Олег, Вантух Микола, Кушнір Василь, Радяк Іван, Юзефович Роман .

Дякуюємо хлопцям за активну життєву позицію та проявлену небайдужість.